Відповідь на запитання

Кількість запитів: 1

> Якими новим надходженнями (у форматах *pdf, *djvu) поповнилась віртуальна бібліотека з початку 2006 року?
Нові находження згідно запиту.


1. 621.38 Д75 Дроздовський В.Б. Оптоелектроніка: Конспект лекцій/ В.Б.Дроздовський, Ю.М.Бойко.- Хмельницький: ХНУ, 2005.- 182с.- [ Подано фізичні основи роботи сучасних оптоелектронних систем для перетворення, передачі, прийому, зберігання та відображення інформації. Розглянуто типові елементи, вузли та пристрої сучасної оптоелектроніки. Описані типові характеристики і області застосування оптоелектронних приладів. Рекомендується для студентів радіотехнічних спеціальностей вищих навчальних закладів].

2..37 Ж91 Журба І.Є. Методика викладання у вищій школі: Конспект лекцій.- Хмельницький: ХНУ, 2005.- 98с.- [ В виданні подано концепцію створення інноваційної технології навчання у ВНЗ, що побудована за принципом кредитно-модульної системи і передбачає самостійну роботу студентів, індивіцуальні плани засвоєння навчального матеріалу, свободу його вибору, варіативність засвоєння.
Розраховано на студентів, аспірантів, викладачів].

3. 39 Ч-92 Чупира В.В. Проблема етногенезу українського народу [Електрона книга]: Методична розробка на допомогу студентам, які навчаються за кредитно-модульною системою, у самостійній роботі з вивчення теми.- Хмельницький, 2006

4. 681.5 С36 Сілін Р.І. Збірник задач з основ автоматики і автоматизації виробничих процесів: Навчальний посібник/ Р.І.Сілін, Я.Ф.Стадник, В.В.Третько.- Хмельницький: ХНУ, 2005.- 211с

5. 658.52.011.56 С36 Силин Р.И. Автоматизация производственных процессов в машиностроении: Навч. посібник.- Хмельницький: ХНУ, 2004.- 270с.- [ Рассматриваются вопросы одного из больших разделов курса "Автоматизация производственных процессов в машиностроении". Представлен обширный материал по автоматизации загрузки, приводятся ее общие вопросы, рассматриваются структурные схемы и конструктивные решения, подходы к основным расчетам. Много внимания уделено особенностям вибрационного перемещения как перспективного направления при осуществлении автоматической загрузки.
Пособие предназначено для студентов машиностроительных специальностей высших учебных заведений. Может быть также использовано инженерно-техническими работниками предприятий при проектировании, создании и эксплуатации автоматических машин]

6. 621.397 С 84 Стецюк В.І. Пристрої та системи телебачення: Текст лекцій.- Хмельницький: ХНУ, 2005.- 182с.- [ Викладені основні розділи одноіменної навчальної дисципліни. Описана загальна класифікація існуючих телевізійних систем, сигналів мовного, кольорового та об`ємного телебачення. Подані відомості про спеціалізовані телевізійні системи, методи запису і консервації телевізійних систем.
Матеріал викладений відповідно до робочої програми дисципліни для студентів радіотехнічних спеціальностей ВНЗ].
7. 330.43 Г83 Григорук П.М. Економетричне моделювання: Конспект лекцій.- Хмельницький: ХНУ, 2005.- 125с.- [ Описано методи дослідження багатомірних даних на однорідність. Розглядаються властивості багатомірних даних, визначення форми економет-ричної моделі, питання відбору та зменшення кількості пояснюючих ознак.
Видання розраховано на студентів єкономічешх спеціальностей ВНЗ та аспірантів, які займаються економіко-математичним моделюванням.].

8. 368/369 П38 Плиса В.Й. Страхування: Навч. посібник.- К.: Каравела, 2005.- 392с.- [ У навчальному посібнику розглянуто фундаментальні питання теорії страхування, його економічну суть, функції, роль і сферу застосування; сутність, особливості, задачі та класифікацію актуарних розрахунків. Зосереджено увагу на проблемах становлення та розвитку страхового ринку в Україні, його інтеграції у світовий страховий простір. Наведено основні страхові поняття і терміни.
Для студентів вищих навчальних закладів, слухачів системи післядипломної освіти, аспірантів, викладачів, усіх, хто цікавиться проблемами страхування.].

9. 657 Ч-49 Чернелевський Л.М. Податковий облік і контроль: Навч. посібник/ Л.М.Чернелевський, Т.Ю.Редзюк.- К.: Пектораль, 2006.- 316с.- [ В навчальному посібнику викладено основні положення Національної податкової системи, відображено організацію фінансового та податкового обліку податків і зборів, сформовано методичні підходи до контролю за правильністю нарахування і стягнення податків і зборів.
Всі матеріали наведені з урахуванням змін у законодавстві, станом на 1 вересня 2005 року. Друге видання посібника перероблене і доповнене.
Даний посібник допоможе студентам, викладачам, науковим та практичним працівникам, бізнесменам оволодіти знаннями щодо оподаткування в Україні.].

10. 339.92 Т65 Руденко Л.В. Транснаціональні корпорації: Навч.- метод. посібник.- К.: КНЕУ, 2004.- 227с.- [ Пропонований навчально-методичний посібник підготовлений для студентів спеціальності «Міжнародна економіка». Він базується на сучасній методології міжнародної економіки. У посібнику розглядаються питання еволюції організаційних структур транснаціональних корпорацій (ТНК), формування і реалізація стратегій діяльності ТНК, внутрішні механізми функціонування та управління, взаємодія з національними економіками й міжнародними організаціями. Викладений матеріал структуровано з метою забезпечення можливості самостійного опанування дисципліни «Транснаціональні корпорації».
Розраховано на студентів вищих навчальних закладів, а також широкий загал читачів, які цікавляться проблемами транснаціоналізації та розвитку світової економіки].

11. 330.8 М86 Мочерний С.В. Історія економічних вчень (Сучасна економічна думка): Навч. посібник/ С.В.Мочерний, М.В.Довбенко.- Львів: Новий світ-2000, 2005.- 488с.- [ В даному посібнику вперше в історії вітчизняної економічної думки основна увага приділяється комплексному критичному аналізу сучасних західних економічних концепцій та теорій, які набули значного поширення в українській економічній літературі та підтримуються багатьма нашими вченими. Та частина пропонованої роботи, в якій з`ясовуються традиційні погляди західних авторів (акцент в них робиться здебільшого на їх поглядах з найдавніших часів до початку XX ст.), розглядається стисло і з більш глибоким критичним осмисленням теоретико-методологічних засад таких концепцій].

Виконано: зав.сектором підтримки ЕБ Баланюк Т.М.