Наукова бібліотека Хмельницького національного університету


Навігатор Інтернет-ресурсів за профілем університету

Право

http://www.ukrjurist.com/ Електронна версія  журналу "Український Юрист". Журнал висвітлює широке коло питань юридичного характеру.
http://pravinform.gov.ua/ Портал Головного Державного об’єднання правової інформації Міністерства юстиції України. Містить: офіційний бюлетень поточного законодавства України, нормативні акти, журнал "Офіційний вісник" ( електронний варіант), бюлетень Міністерства юстиції України тощо.
http://mego.info/ Юридичний портал-бібліотека України "Мего-Інфо - Юридична бібліотека №1" з новітньою правовою літературою для навчання, роботи та консультацій
http://nauka.kushnir.mk.ua/?page_id=42436 Веб-ресурс "Наукове товариство Івана Кушніра" – це середовище, що репрезентує сучасну наукову думку українських вчених. В електронній бібліотеці сайту розміщено статті з результатами науково-практичних досліджень в області економіки та права, широкий вибір економічних підручників, макроекономічні дослідження країн світу, статистичні дані їх економічного стану
http://readbookz.com/ Бібліотека он-лайн Readbookz.com.  В розділі "Право" - електронні книги відповідної тематики.
http://ukma-lawyers.narod.ru/simple.html Портал Могилянських правників. Посилання "Ресурси" містять електронні підручники, монографії з права, посібники, навчальні плани і інші навчальні матеріали .
http://law.biz.ua/ Портал "Електронна юридична бібліотека". Електронні книги з різних галузей права.
http://propravo.in.ua Інформаційно-аналітичний ресурс "ПроПраво". Безкоштовні оцифровані підручники для юриста, правові видання та інші матеріали з юриспруденції
http://www.pravoznavec.com.ua Електронна бібліотека юридичної літератури "Правознавець". Представлено широке коло повнотекстових книг та статей з різних галузей права
http://www.pravo.vuzlib.net/ Економіко-правова бібліотека "Vuzlib". Оцифровані підручники, статті з різних галузей права.

Психологія

http://www.psychology.su/ Інтернет-версія журналу "Психологія" містить статті про психологію суспільних і міжособистісних відносин, тести з психології, консультації психолога. Інформацію на сайті розміщено в рубриках: "Напрямки психології", "Популярна психологія", "Психологія емоцій", "Психотерапія", "Новини", "Розповіді". Представлений архів журналу з 2009 р. включно.
http://readbookz.com/ Бібліотека он-лайн Readbookz.com. В розділі "Психологія" - електронні книги з соціальної психології особистості, загальної психології , конфліктології тощо.
http://psylib.org.ua/ Психологічна бібліотека Київського Фонду cприяння розвитку психічної культури. Даний ресурс містить максимально широкий спектр ключових текстів по психології, психогігієні, філософії, релігії, культурології та ін.
http://ispp.org.ua/biblioteka.htm Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України представляє електронну бібліотеку, яка містить посібники, монографії, наукові студії із соціальної та політичної психології, інформаційні бюлетені, збірники статей учасників методсемінару з доступом для скачування.
http://psychology.net.ru/ Електронний ресурс "Мир психологии". На сайті представлені науково-популярні статті за різноманітними напрямками психологічної науки, популярні психологічні тести, біографії відомих психологів.
http://flogiston.ru/ Проект "Флогістон"  - один із найкращих російських сайтів, який містить масу цікавих та корисних матеріалів по психології, від авторської статі до канонічних текстів. Тут можна познайомитися з конспектами лекційних курсів факультету психології, але особливу цінність представляють  наукові статті.
http://www.psy.org.ru/index.htm На сайті Центру інтелектуального розвитку дитини в розділі "Статті" висвітлюються актуальні проблеми нейропсихології дитячого віку.
http://www.spf.kemsu.ru/ Кузбаський регіональний компонент освітнього порталу "Психологія та соціальна робота" за сприяння  кафедри соціальної психології та соціальної роботи Кемеровського держуніверситету. Містить робочі програми, методичні рекомендації, збірки наукових статей, монографії з психології.
http://journal.mrsu.ru/ Електронне періодичне видання для студентів та аспірантів "Огарев-online". У статтях розділу "Психологические науки" аналізуються проблеми емоційної культури людини, розглядаються її вікові аспекти, висвітлюються також різні питання соціальної, вікової, педагогічної, етнічної та спеціальної психології.
http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".

Садово-паркове господарство

http://budteh.ru/index.php Ресурс "Будівельні технології", рубрика "Ландшафтне проектування" відкривають ряд публікацій з історії садово-паркового мистецтва, ландшафтного озеленення, матеріали про етапи проектування ландшафтних робіт, про стильові сади, про благоустрій теориторій тощо
http://www.irbis-nbuv.gov.ua/  Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, зібрання "Наукова періодика України" представляє електронний Збірник наукових праць "Лісівництво і агролісомеліорація". Архів наукових публікацій з 2008 року.
http://www.irbis-nbuv.gov.ua/  Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, зібрання "Наукова періодика України" представляє електронний науковий журнал "Лісове і садово-паркове господарство ". Архів номерів з 2012 року
http://imanbooks.com/ Сайт "Бібліотека студента" пропонує підручник "Геодезія". Сторінка відкриває главу з даної книги " Загальні відомості з садово-паркового господарства"
http://www.udau.edu.ua/ua/ Сайт Уманського національного університету садівництва. Рубрика "Електронні ресурси" відкриває оцифровані наукові та навчальні  матеріали: дисертації, автореферати, фахові видання, збірники наукових праць, монографії, посібники, наукові статті тощо
http://eprints.kname.edu.ua/ Харківська національна академія міського господарства надає конспект лекцій Черноносової Т.О. "Садово-паркове та ландшафтне
будівництво"
http://homehelper.in.ua/ Проект "Home Helper" містить різноманітні статті з теми проектування територій, одна з таких  "Ландшафтна організація територій"
http://manualsem.com/book/ Будівельний портал "Manualsem.com"  містить конспект лекцій Щурова В.А. "Міський і ландшафтний дизайн. Ландшафтна організація міських просторів"

Соціальна робота

http://ccf.kiev.ua/ Проект "Покращення якості соціальних послуг дітям та сім’ям у громаді"-продовження проекту "Соціальна освіта в Україні", що здійснювався Християнським дитячим фондом за підтримки Дирекції з питань розвитку та співробітництва Швейцарії в 1999-2003 роках. Містить цікавий матеріал для практичних соціальних працівників, соціальних педагогів і практичних психологів, волонтерів соціальних агенцій і громадських організацій, що працюють у сфері надання соціальних послуг, викладачів і студентів соціальної педагогіки і соціальної роботи, всіх, хто цікавиться проблемами соціальної політики і соціальної роботи в Україні.
http://socionet.ru/ "Соціонет" - інформаційний простір з суспільнх наук
http://soc.lib.ru/su/ Електронна бібліотека "Soc.Lib.Ru". Підбірка електронних наукових статей та книг з соціології, психології тощо.
http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".

Страхування

http://uainsur.com/stats/life/ Портал Ліги страхових організацій України. Інформація про діяльність Ліги, показники діяльності страхових компаній, новини страхування, аналіз страхових ринків, статистика, законодавство, матеріали конференцій.
http://pidruchniki.ws/strahova_sprava Ресурс "Українські підручники онлайн" відкриває підбірку електронних підручників з питань страхової справи.
http://forinsurer.com/public Інтернет-журнал "Фориншурер" про страхування и перестрахування в Україні та СНД. Публікує новини страхового ринку та ексклюзивні рейтинги страхових компаній та банків України.
http://nauka.kushnir.mk.ua/?page_id=42436 Веб-ресурс "Наукове товариство Івана Кушніра" – це середовище, що репрезентує сучасну наукову думку українських вчених. В електронній бібліотеці сайту розміщено статті з результатами науково-практичних досліджень в області економіки, освіти та права, широкий вибір економічних підручників, макроекономічні дослідження країн світу, статистичні дані їх економічного стану.
http://www.justinian.com.ua/ Видавнича організація Юстініан пропонує, за допомогою поля "Пошук",  статті з правового регулювання страхової діяльності, зокрема, Васильченко С. "Проблеми формування законодавчої моделі екологічного страхування в Україні"
http://studentbooks.com.ua/content Електронна інтернет онлайн "Бібліотека Студента UaRus" пропонує електронний підручник: Осадець С.С. "Страхування"
http://www.twirpx.com/files/financial/insurance/ Сайт для студентів та викладачів. Навчально-методичні матеріали, лекції, наукові статті, словники, довідники з питань страхування.
http://studopedia.com.ua/socialstrahov.php Сайт "Студопедія". Зібрана корисна інформація для написання праць студентів з різних предметних областей, зокрема – з питань соціального страхування в Україні.

Технологія і конструювання взуття

http://www.shoeinfonet.com/ Сайт містить публікації з історії взуття, зокрема, з історії ковбойських чобіт, матеріал про святих покровителів чоботарів, САПР взуття, розроблені компаніями різних країн світу. Весь матеріал на англійській мові.
http://www.legprominfo.ru/ Інформаційний портал легкої промисловості Росії.Містить електронні версії журналів "Кожевенно-обувная промышленность" і "Швейная промышленность". Також розташована інформація про підприємства і їхні адреси, є можливість надіслати свої резюме. Цікавими користувачам будуть статті з найрізноманітних питань легкої промисловості, зокрема взуттєвої, серед яких: управління виробництвом, маркетинг, САПР, штучні шкіри, мода, техніка і технології…

Технологія і конструювання швейних виробів

http://rushnychok.org.ua Сайт присвячений захоплюючому, різнобарвному світу українських вишивок. Містить велику колекцію вишивок рушників, сорочок, серветок та ін.
http://amnesia.pavelbers.com/ Сторінка "Ода швейной машинке Зингера" на сайті "Amnesia".
http://art-con.ru/node/3409 Ресурс "Искусство реставрации".Матеріали з питань фарбування тканин природними та синтетичними фарбами, та з історії застосування фарб.
http://assol.mipt.ru Сайт належить навчально-науковому центру "Прикладні комп'ютерні технології", який є розробником САПР "АССОЛЬ". Містить програму "АССОЛЬ - дизайн" для дизайнерів одягу, меблів, для художників по тканинах, маркетологів.
http://www.season.ru Проект фірми "Сезон" - клуб любителів шиття. Створено для аматорів та професіоналів, що цікавляться новинками моди, тканин, фурнітури. Сайт містить поради щодо технологій створення одягу та вибору швейних машин.
http://www.osinka.ru Сайт містить багато цікавої та корисної інформації з світу моди, електронні версії журналів "Шик", "Бурда", "Diana moden". В рубриці "Викрійки" можна знайти готові лекала жіночого одягу з описом технології пошиву. Також сайт містить посилання на інші сайти подібної тематики.
http://www.baon.ru Сайт відомої компанії BAON, яка виготовляє одяг для суворих, екстремальних умов.
http://masterica.narod.ru Навчально-інформаційний сайт присвячений питанням машинної кольорової вишивки та в’язання. Інформація сайта також допоможе при вивченні дисципліни "Кольорознавство і гармонія."
http://www.sarafan.ru Сайт присвячений світу моди. В том числі представлені ілюстрована інформація з історії костюму від давньої Греції до моди третього тисячоліття.
http://www.bolshevichka.ru Сайт належить московській фабриці "Большевичка". Містить корисну інформацію з історії та теорії костюму.
http://dptf.drezna.ru/theory/ Сайт Дрезненской прядильно-ткацкой фабрики. Розділ "Теорія" представляє матеріали з технології текстильного виробництва, класифікації   матеріалів, історії розвитку текстильної промисловості, текстильний словник, аналітичні роботи, регламентуючі документи, додаткова користна інформація.
http://www.dissercat.com/ Електронний каталог дисертацій Російської державної бібліотеки. Сервис disserCat — це найповний каталог дисертацій, більше 350 тис. повних текстів, захищених в Росії та СРСР з 1945 року до нашого часу. Правила користування сервісом надаються в рубриці "Правила работы".

Туризм: технологія та економіка

http://gturs.com Сайт  "Gturs.com" присвячений географії світу. Висвітлюються питання клімату, населення, економіки та географічного положення країн. Містить карти світу, гімни, розповіді про великі географічні відкриття тощо
http://www2.unwto.org/ Портал Всесвітньої туристичної організації, міжурядової установи системи ООН, що об'єднує 156 країн-членів. Матеріал на англійській мові.
http://nauka.kushnir.mk.ua/?page_id=42436 Веб-ресурс "Наукове товариство Івана Кушніра" – це середовище, що репрезентує сучасну наукову думку українських вчених. В електронній бібліотеці сайту розміщено статті з результатами науково-практичних досліджень в області економіки, освіти та права, широкий вибір економічних підручників, макроекономічні дослідження країн світу, статистичні дані їх економічного стану.
http://www.economy.nayka.com.ua/ Електронне наукове фахове видання "Ефективна економіка"  пропонує статтю I. О. Темник  "Умови та чинники розвитку міжнародного туризму".
http://www.ukr-tur.narod.ru/ Веб-ресурс "Світ географії та туризму". Карти, туризм, рекреація, подорожі, науково-популярна інформація, фото, відео, країни світу
http://tourlib.net/ На сайті "Все о туризме — туристическая библиотека" розташована різна інформація для студентів: підручники, статті, методичні матеріали, закони, матеріали для підготовки до семінарських і практичних занять, для написання рефератів, курсових, дипломних і магістерських робіт з туризму. Викладачам - методичні посібники для організації навчального процесу, література для підготовки курсів лекцій і проведення семінарських і практичних занять. Для аспірантів, науковців - наукові статті з туризму, база авторефератів, кандидатських і докторських дисертацій.
http://skole.com.ua/uk/ Сайт "Сколе - активний відпочинок в Карпатах". Крім інформації про місто, представлено статті про туризм в українських Карпатах.
http://buklib.net/ Cайт BukLib.net. Рубрики "Економіка" та "Туризм" містять підручники з економіки туризму.
http://library.if.ua/cat/16.html На сайті "Бібліотека економіста", в рубриці "Туризм"' розміщено конспекти лекцій "Організація туристичної діяльності в Україні" та "Менеджмент туризму".
http://vechervkarpatah.at.ua/index/ Сайт "Вечір в Карпатах". Електронні книги на туристичну тематику.
http://subject.com.ua/economic/dahno/13.html Ресурс "Всі предмети". Глава з електронної книги І.Дахно "Міжнародна економіка" - "Глобалізація туризму"
http://pidruchniki.ws/turizm/ Веб-сайт "Бібліотека українських підручників". Рубрика "Туризм" висвітлює колекцію електронних підручників відповідної тематики.
http://www.bestreferat.ru/referat-163989.html Портал "Bestreferat.ru". Розміщено навчальний посібник: "Технология туристической деятельности."
http://books.br.com.ua/themes/75/67 Студентський портал серед різних матеріалів пропонує лекцію "Рекреаційні ресурси та курортологія", один з підрозділів якої — "Туризм як галузь рекреації".
http://www.studmed.ru/lyubceva-oo-rinok-turistichnih-poslug_17d501b9144.html Електронна версія підручника Любіцевої О.О. "Ринок туристичних послуг" на сайті "Studmed.ru"

Трудове та професійне навчання

http://irbis-nbuv.gov.ua/ Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, зібрання "Наукова періодика України", що містить 400 тис. електронних копій статей з більш як 1500 часописів. Система пошуку дає можливість знаходити повнотекстові наукові статті різних напрямків, зокрема  з питань трудового навчання та профтехосвіти
http://ukped.com/ Портал "Українська педагогіка". Висвітлюється широке коло питань педагогічної діяльності та теоретичні матеріали з різних галузей педагогіки, зокрема, з професійної педагогіки: плани-конспекти та предметні методики трудового навчання, статті з професійної педагогіки.
http://nauka.kushnir.mk.ua/?page_id=42436 Веб-ресурс "Наукове товариство Івана Кушніра" – це середовище, що репрезентує сучасну наукову думку українських вчених. В електронній бібліотеці сайту розміщено статті з результатами науково-практичних досліджень в області економіки, освіти та права, широкий вибір економічних підручників, макроекономічні дослідження країн світу, статистичні дані їх економічного стану.
http://shkola.ucoz.ua/publ/ Вчителі трудового і професійного навчання знайдуть на сайті "Школа — плани-конспекти уроків" план-конспект уроку з трудового навчання, нормативно-правову базу,  план-конспект уроку з інформатики, електронні підручники тощо
http://www.uroki.net/doctrud.htm Інтернет-проект "Uroki.net". Безкоштовна методична допомога для завучів, класних керівників, вчителів з різних шкільних предметів, зокрема -  для вчителів праці, трудового навчання.  У розділах: поурочне, календарне, тематичне планування в школі тощо
http://irbis-nbuv.gov.ua/ Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, зібрання "Автореферати дисертацій". Система пошуку  дає можливість знаходити повнотекстові автореферати дисертацій різних напрямків, зокрема з питань трудового навчання та профтехосвіти
http://proforientator.com.ua/ua/ На сайті "Профориентация. Сделай правильный выбор" представлено проект "Профорієнтатор Україна". Профконсультування школярів, батьків, студентів, організацій та інш.

Останні зміни 06.06.2017 Наші координати: м.Хмельницький
вул. Кам'янецька 110/1
тел.: 77-30-38;
e-mail