ДОЗВОЛЬТЕ ПРИВІТАТИ

   З днем народження тебе, будинок " де мертві відкривають очі живим"!
   Хтось із моїх одногрупників сказав, що бібліотека університету стала для нас другою домівкою. Я б ще додав, що 9-й поверх, як дім бабусі. Дім, де тебе уважно вислухають, завжди допоможуть, дадуть добру пораду.
   Зазвичай тут добре і затишно. От тільки буває гомінливо, але то вже наша провина, - забуваємось. Вибачте, такий вже студентський народ. А втім, ми вам дуже вдячні за вашу роботу. В день 40-річчя бібліотеки бажаємо усім працівникам професіоналізму, багато вдячних читачів, особистих звершень та терпіння.

З  повагою
студент 4 курсу ГПФ групи СПП-41 Курочкин Юрій.

   "Гризти граніт науки теж треба з апетитом" - таку фразу я знайшов на сторінках одного з номерів газети "Університет". Ці слова не втратили актуальність та не позбавлені раціонального змісту в наш час: аби "вибитись в люди" слід постійно над собою працювати, поповнюючи свій багаж знань необхідними теоретичними і практичними навичками.
   Важливим елементом такої праці я вважаю роботу з науковою літературою. Саме на цьому етапі без допомоги і послуг бібліотеки ТУГІ не обійтись. Адже тут можна знайти практично увесь необхідний науковий і навчально-методичний матеріал: підручники, посібники, різноманітні періодичні видання тощо. Приємно відзначити й те, що ресурси бібліотеки постійно поповнюються і оновлюються. Для мене , майбутнього економіста, останнє є дуже важливим фактом: перебувати у курсі всіх змін нормативно - правового середовища та суспільно-економічного і політичного життя -не лише обов'язок, а й запорука успіху на власній навчальній, а згодом професійній ниві.
   Не менш впливовим фактором для процесу навчання г час, який витрачається на пошук необхідної літератури. Оскільки час - це гроші, його під економно і максимально ефективно використовувати. У бібліотеці згадана проблема вирішується дуже просто, можна попрацювати у залі каталогів, з електронною базою даних або порадитись з працівниками, які не просто підкажуть, де слід шукати відповідні матеріали, а й проконсультують, допоможуть знайти все необхідне, ще й поцікавляться результатами вашої роботи.
   Така приємна атмосфера, поряд із затишком, який панує у читальних залах, створює передумови для активної та плідної творчої праці.
   Тому хотілося б, щоб можливості бібліотеки постійно нарощувались, її ресурси поповнювались не лише вітчизняними, а й зарубіжними (зокрема, західноєвропейськими і американськими) виданнями, а працівники залишались такими ж привітними і терплячими.

З шаною
студент гр.ФН-99-1 (ФБП) Андрій Катеренюк