Загадка космосу від академіка Сіліна
Часто говорять: "Якщо чогось дуже захотіти, воно обов'язково збудеться". І дійсно, так частіш за все й буває, можливо, тому, що люди для реалізації своїх бажань докладають чимало зусиль. Проте дехто це пояснює тим, що наші думки, котрі нікуди не зникають, а витікають у космос, здатні матеріалізуватись.
Прибічником цієї ідеї є також професор Радомир Сілін, академік Академії інженерних наук України і Української технолoгічної Академії, "Людина року — 2000" американського Біографічного інституту, "Людина тисячоліття" Кембріджського біографічного центру, людина, котра 27 років поспіль займала посаду ректора нинішнього Технологічного університету Поділля. Зустріч із цією непересічною особистістю для усіх бажаючих організував "Клуб цікавих зустрічей", що вже не одне десятиліття існує при університетській бібліотеці. Відбулася вона 20 грудня і була присвячена книзі Радомира Івановича "Нові горизонти науки", де автор висловлює нетрадиційні погляди на побудову Всесвіту і намагається їх науково обґрунтувати. Праця присвячена новій парадигмі — торсійним полям. На питання "Що воно таке?" енциклопедії та довідники, що є в міських бібліотеках, мовчать, - настільки це нове поняття. У книзі ж професора Сіліна можна знайти твердження, що торсійні поля - це матеріальні носії інформації в Тонкому Світі. Дією цих самих полів інженер-механік пояснює можливість винаходу вічного двигуна; авто, що їздили б на водні; ймовірність спілкування на рівні думок, і багато інших див, заперечуючи цим самим основні закони фізики. Дехто з його колег саме на це і нарікав, консервативні науковці закидали авторові книги те, що його здогадкам бракує фактичних доказів і наголошували на парадоксах, що зустрічаються у "нових горизонтах науки". Інші навпаки підтримують професора, вважаючи його працю еволюцією свідомості та вмінням сприймати Всесвіт цілісно. Словом, творча зустріч перетворилась у наукову дискусію, на якій опоненти Радомира Івановича закидали вченому те, що він усе на світі хоче пояснити торсійними полями. До речі, професор вважає, що велич Ісуса Христа була у тому, що він володів зв'язком із космосом і знав про торсійні поля...
Поклав край суперечкам ректор Технологічного університету пан Скиба, запропонувавши світилам дослідити сумнівне явище на практиці, для чого пообіцяв надати лабораторію, а пристрій для дослідів уже є, адже Радомиру Сіліну директор одного інформаційного підприємства подарував торсійний генератор. До речі, кажуть, що в Хмельницькому є апаратура, що, діючи торсійними полями, оздоровлює організм людини. Також у нас є пісня "Торсионные поля", написана Хмельницькими авторами про восьме диво світу, її мали можливість почути гості зустрічі, під кінець якої Р.І.Сілін, котрий, до речі, включений у список 500 світових лідерів впливу, закликав своїх скептичних колег об'єднувати зусилля навколо того, щоб відкривати "нові горизонти науки", адже наш світ і досі залишається нерозгаданою таємницею.
І. ШВАЙКА